کرم پودر

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing 1–12 of 20 results

کرم پودر

کرم پودر از مهم ترین اقلام آرایشی صورت است که در آرایش و زیبایی صورت نقش پررنگی دارد. کرم پودر‌ها در انواع بافت ها مثل: مایع، موس و فلوئید و انواع دیگر تولید می شوند که شما باید با در نظر گرفتن نوع پوست خودتان، بهترین نوع کرم را انتخاب کنید.

ویژگی های کرم پودر باکیفیت

کاوردهی بالا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ یک کرم پودر خوب است و اشخاصی که پوستی پر از آکنه و جوش دارند بهتر است از کرم پودرهای با کاوردهی بالا استفاده‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌ های کرم پودری که کیفیت دارد، بافت سبک و نرم و همینطور جلوه خاصی که روی پوست به جا می گذارد است.

مدل‌های مختلف کرم پودر

پرایمر: اکثر پرایمرها معمولا رنگ ندارند و باعث تغییر کردن رنگ پوستتان نمی‌شوند و پرایمر معمولا زیرساز پوست و کرم پودر اصلی به حساب می آید

مرطوب کننده: کار انواع مرطوب کننده‌ ها این است که پوست شما را نرم می‌کنند و باعث رنگ بهتر پوست شما می شوند.

براق کننده: انواع براق کننده‌های پوست روی بعضی قسمت های پوست به کار برده می‌شوند و آن را براق تر می‌کنند.

قیمت انواع کرم پودر

در هنگاه خرید لوازم آرایشی، معمولا قیمت لوازم، اولین موضوعی است که خانم‌ها به آن توجه می‌کنند. عوامل دیگری مثل برند، رنگ، کاوردهی، ترکیبات و… هم قطعا روی قیمت کرم پودر می تواند تاثیر داشته باشد.

خرید اینترنتی کرم پودر

کرم پودرهای اورجینال و باکیفیت معمولا در هر فروشگاهی پیدا نمی‌شود و بسیاری از فروشنده‌ها برای سود بیشتر، از محصولات تقلبی و قاچاق استفاده می‌کنند. به‌همین دلیل هنگام خرید لوازمی همچون کرم پودر باید از مورد اعتماد بودن فروشگاه، مطمئن باشید. برای همین برای تهیه انواع محصولات آرایشی با کیفیتی که مدنظر شماست باید حتما از فروشگاهایی که در زمینه فروش لوازم آرایشی تخصص دارند، خرید خود را انجام دهید.