نمایش 1–12 از 58 نتیجه

BB کرم گلدن رز

۱۵۵,۰۰۰ تومان ۱۴۵,۰۰۰ تومان

استیک فوندیشن مدا

۴۸,۰۰۰ تومان۷۷,۰۰۰ تومان

پالت سایه گلدن رز مدل City Style

۲۶۵,۰۰۰ تومان ۲۳۹,۰۰۰ تومان

پالت سایه گلدن رز مدل City Style 02

۲۱۸,۰۰۰ تومان ۲۰۹,۰۰۰ تومان

پرایمر آرایش فاقد چربی فلورمار مدل Anti-Blemish

۱۵۰,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان

پرایمر آرایش فلورمار

۱۸۲,۰۰۰ تومان

پرایمر آرایش فلورمار مدل Illuminating Plus

۱۵۶,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان

پرایمر آرایش فلورمار مدل Pore Minimizer

۱۵۰,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان

پرایمر آرایش مات کننده لورال مدل Infallible

۲۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷۸,۰۰۰ تومان

پرایمر الیکسیر کالیستا

۲۴۸,۰۰۰ تومان ۲۲۵,۰۰۰ تومان

پرایمر سایه چشم گلدن رز

۸۷,۰۰۰ تومان

پرایمر صورت براق گلدن رز

۱۸۰,۰۰۰ تومان ۱۶۷,۰۰۰ تومان

شگفت انگیزترین و زیباترین مدل های آرایش صورت با بهترین لوازم آرایشی

یکی از چیزهایی که از سالیان دور در بین خانم‌ها، رواج داشته است، آرایش صورت می‌باشد. زنان همواره در عروسی‌ها و مهمانی‌ها، سعی داشتند تا چهره زیبا و شادابی از خود به دیگران نشان دهند. درواقع این عمل باعث اعتماد به نفس بیشتر و همچنین شادابی آنها می‌شود؛ اما لوازمی که در گذشته استفاده می‌شدند، جای خود را به کرم‌ها و کانسیلرهای مختلف داده‌اند. یعنی این لوازم در طی زمان، پیشرفت قابل توجه‌ای داشته‌اند و امروزه با توجه به انواع سبک‌های آرایش، لوازم آرایشی مختلفی نیز وجود دارد.

 

انواع لوازم آرایشی برای آرایش صورت

برای اینکه بخواهید صورت خود را به بهترین شکل بیارایید، باید از لوازم آرایشی گوناگونی استفاده کنید. از مهم‌ترین لوازمی که در آرایش صورت مورداستفاده قرار می‌گیرند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کرم پودر
  • پرایمر
  • کرم DD
  • کانسیلر
  • پتکیک
  • رژگونه

و…

البته این لوازم تنها برای استفاده بر روی پوست صورت هستند و برای آرایش چشم، ابرو و لب، لوازم دیگری مورداستفاده قرار خواهند گرفت.

 

آرایش صورت با لوازم آرایشی مخصوص هر شخص

هر شخصی با توجه به شرایط پوست صورت خود و حتی چاقی یا لاغری صورتش به لوازم آرایشی مختلفی نیاز دارد و یا اینکه در مقدار یا نحوه استفاده هرکدام از کرم‌ها، رژگونه‌ها و… با دیگران متفاوت خواهد بود.

یعنی اینکه ممکن است شخصی صورت بسیار جوانی داشته باشد و از کانسیلرها خیلی کم و به ندرت استفاده کند. این در حالی است که افراد مسن برای از بین بردن چین و چروک پوست به کانسیلرهای بیشتری نیاز دارند. پس توجه داشته باشید که شرایط پوست و آناتومی صورت در انتخاب لوازم آرایشی و مقدار استفاده از هرکدام تاثیرگذار است.

 

انتخاب لوازم باکیفیت برای آرایش صورت

در آرایش صورت، تمامی موارد مورداستفاده ارتباط مستقیمی با پوست صورت دارند و هرگونه آلودگی در این لوازم یا ابزارهای آرایشی، پوست صورت را دچار حساسیت و یا مشکلات جدی‌تر خواهد کرد؛ بنابراین افراد نه تنها زیباتر نخواهند شد، بلکه زیبایی‌شان نیز به خطر می‌افتد.

پس نتیجه می‌گیریم که برای آرایش صورت، کیفیت لوازم آرایشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید نهایت دقت را به عمل آورید تا یک خرید مناسب داشته باشید.

با انتخاب و خرید لوازم آرایشی اصل و باکیفیت، صورتتان را به بهترین شکل آرایش کنید و در میان جمع همچون خورشید بدرخشید. فروشگاه اینترنتی لیمادو در کنار شماست تا زیبایی و شادابی را به بهترین شکل به شما هدیه کند.